O firmie

PPHU „ROLPOT” spółka jawna Królewski i Panek jest rodzinną firmą będącą jednym z największych producentów makaronu w Polsce.Od momentu powstania w 1991 r. nawiązaliśmy współpracę z wieloma polskimi i zagranicznymi klientami, a także dowiedliśmy że jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem. Nasze produkty eksportujemy do wielu krajów europejskich, azjatyckich, amerykańskich, a także do Australii. O wysokiej pozycji naszej firmy świadczy również fakt, iż wygrywamy wiele przetargów organizowanych przez m.in. Agencję Rezerw Materiałowych, Agencję Rynku Rolnego, Wojsko Polskie, Zakłady Karne, Domy Pomocy Społecznej, Szpitale, Szkoły.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne technologie produkujemy makarony o niepowtarzalnym smaku, potrafiące zadowolić nawet najbardziej wymagających konsumentów. Nad jakością naszych wyrobów i surowców czuwa własne laboratorium przez cały cykl trwania produkcji. Uważamy, że kluczem do sukcesu jest nie tylko jakość użytych surowców i receptura, ale również ścisłe przestrzeganie systemów zarządzania.

W naszym zakładzie produkcyjnym korzystamy z najwyższej jakości urządzeń takich firm jak BRAINBANTI, PAVAN, TNA, YAMATO i BOSCH.  Obecnie posiadamy dwie linie produkcyjne o łącznej wydajności 2 500 ton miesięcznie, co stawia nas w ścisłej czołówce krajowej pod względem mocy produkcyjnych.

Bardzo ważną działalnością naszej firmy jest przetwórstwo tworzyw sztucznych. Jesteśmy producentem folii PE i HDPE w różnych zakresach grubości oraz szerokości. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu możemy produkować folie o różnych parametrach technicznych, w różnym asortymencie – taśmy, rękawy, worki i inne. Z uwagi na troskę o środowisko naturalne prowadzimy również działalność w zakresie recyklingu tworzyw sztucznych.

Od kilku lat z sukcesem rozbudowujemy również dział zaopatrzenia gastronomi w zakresie makaronów oraz artykułów sypkich.

Naszym celem jest ciągłe podnoszenie jakości wyrobów by w ten sposób sprostać rosnącym wymaganiom klientów. Chcemy by produkty  przez nas firmowane kojarzyły się  Państwu zawsze z wysoką  jakością w konkurencyjnych cenach.